שאלות בוערות

תיעוד מפגשים

 • למה לתעד את מהלך הפגישות?
  קיימות שתי סיבות לתחזק רשומות רפואיות:

  ראשית, קיימת חובה חוקית ואתית לתעד את מהלך הטיפול (חוזר מנכ"ל הרשומה הרפואית, חוק זכויות החולה, רשומת פסיכולוג, רשומה בעבודה סוציאלית). בהיבט המשפטי, אי-קיום רשומה רפואית, או קיום רשומה רפואית חסרה, עלול להיחשב רשלנות, ומחליש את עמדת המטפל במקרה של תביעת רשלנות רפואית. בהיבט זה, המטפל/ת נדרש/ת לרשום את הרשומה כאילו היא מיועדת לאחר. מעשית, למעט מצבים של תביעה משפטית, כמעט ואין פיקוח על קיום רשומה רפואית, ולכן מטפלים רבים נוטים להקל ראש בחובה זו.

  בנוסף לחובה החוקית, חלה גם חובה אתית לתיעוד מטעם קוד האתיקה המקצועית של הפסיכולוגים בישראל. הרשומה הרפואית מיועדת להערכת מצב המטופל, מאפשרת מחשבה נוספת עליו ויוצרת תשתית לביקורת עצמית, להערכת העשיה הטיפולית והתקדמות הטיפול.
 • איך מקלה My-Cliniq על מלאכת התחזוקה ברשומה הרפואית?
  My-Cliniq מקלה על הדרישה לתיעוד מפגשים באמצעות מערכת קלה ונוחה, אשר עומדת בדרישות החוק.

  שימוש יום-יומי בפלטפורמה מעודד עדכון שוטף של רשומות רפואיות, שכן האינטגרציה שמציעה המערכת בין ההיבטים הקליניים, הניהולים והכספיים, מקלה על העבודה האדמיניסטרטיבית ויוצרת מעטפת שמסייעת ומייעלת את כל היבטי ניהול הקליניקה.
 • האם הפלטפורמה עומדת בדרישות החוק לגבי רשומה רפואית?
  כמובן. כל המידע נרשם, מגובה ומאובטח, וקיים תיעוד של התאריך והשעה בו בוצע כל עדכון ועדכון.

  בנוסף, My-Cliniq עומדת בתקן ISO 27001 לאבטחת המידע בארגון, שמימוש כלליו עונה על דרישות תקנות הגנת הפרטיות הישראליות, ובתקן ISO 27799 לאבטחת מידע רפואי כפי שנדרש ומוגדר בחוזר מנכ"ל משרד הבריאות.    להרחבה »

 • איך מתחילים להשתמש ב-My-Cliniq?
  אנו שואפים לייצר חוויית שימוש פשוטה ונעימה ככל האפשר, אבל מודעים לכך שהמעבר ל-My-Cliniq כרוך בשני קשיים עיקריים: הכרת אופן עבודה חדש, והזנת הפרטים האישיים - הפגישות, המטופלים והפרטים הנחוצים לניהול כספי (כמו הוספת פרטי החשבונית, או הגדרת אפשרויות מתקדמות כמו שליחת דוחות תקופתיים לרואה חשבון.

  כדי למנוע שחיקה ועומס, אנחנו ממליצים להתחיל בפשטות. כבר בעמוד הבית, אפשר ללחוץ על שעה ריקה ביומן כדי להוסיף מפגש אחד להיום. אין צורך להוסיף מטופלים בנפרד - ניתן להוסיף מטופל חדש בעת הוספת מפגש. מומלץ להגדיר מחיר ותדירות, אך כדאי לזכור שפרטים אישיים ניתנים למילוי גם בשלב מאוחר יותר, דרך כרטיס המטופל - אשר מופיע בצידו השמאלי של עמוד הבית, אך זמין גם דרך שורת החיפוש, בראש כל עמוד.

  לאחר הוספת המפגש ליומן - פרטיו יופיעו בעמוד הבית, ויהיה אפשר לתעד את מהלכו תחת שדה הרשומה הרפואית (פרטי הפגישה לא מופיעים? כנראה שהוספת פגישה עתידית).

  עם ההכרה בקלות שבהוספת מפגשים חדשים ומטופלים דרך My-Cliniq - אנו מאמינים שהמעבר לפלטפורמה ירגיש פשוט. בשלב זה, מומלץ להוסיף פגישות נוספות להיום, ואף למחר או או למחרתיים, ולחזור על התהליך מחרתיים. אחרי שבוע - כל המטופלים כבר יופיעו ביומן, והמעבר יושלם כמעט ללא מאמץ.

  אין צורך להגדיר את פרטי החשבונית מראש - הוספת מספר התחלתי, כותרת וחתימה יהיו זמינים בעת הפקת החשבונית הראשונה. גם הגדרת דוחות תקופתיים, מסרוני תזכורת, הקמת עמוד שיאפשר למטופלים לקבוע פגישות בעצמם, ואפשרויות נוספות - יהיו זמינים בכל שלב. רומא לא נבנתה ביום אחד.

  בנוסף, אנו מזמינים אותך ליצור קשר לתיאום הדרכה ללא התחייבות, כדי להכיר את כלל מאפייני הפלטפורמה ולהבין איך אפשר לנהל קליניקה בקלות בעזרת My-Cliniq.
 • האם אפשר לייבא את רשימת המטופלים שלי מרשימה חיצונית?
  ניתן לייבא מטופלים מקובץ אקסל. כדי לעשות זאת, יש לגשת לסרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > מטופלים (מצד ימין) ולגלול למטה. לוחצים על הכותרת יבוא מטופלים, ואז על כפתור בחירת קובץ כדי לבחור את קובץ האקסל הרלוונטי. בשלב הבא יש להקצות את הקריטריון הנכון לכל עמודה - שם, טלפון, דוא"ל וכן הלאה.

  לסיום, יש ללחוץ על יבוא בתחתית העמוד.
 • כיצד ניתן לראות את כל סיכומי הפגישות של מטופל מסוים?
  ישנן שתי דרכים:

  ראשית, דרך כרטיס המטופל > מעקבים (סמל היומן האדום משמאל בעמוד הבית, או בחיפוש שם המטופל בשורת החיפוש בראש כל עמוד.

  שנית, בסרגל הבחירה למעלה מימין > כספי () > תיעוד מעקבים. בחלון שנפתח ניתן לייצר חתך על פי שם המטופל, בתאריכים לבחירתך.
 • האם אפשר לתעד טיפול רב משתתפים (זוגי, משפחות, קבוצות)?
  כמובן. בחלון הוספה ליומן, אפשר להזין בשדה עם מי נפגשים? שם של קבוצה, ולא מטופל פרטי. לחיצה על ➕ תחשוף, בשורה מתחת, אפשרות להוספת מטופל (כברירת מחדל), קבוצה או איש קשר שאינו מטופל. לאחר סימון כקבוצה, ולחיצה על הוספה, יופיע חלון נוסף בו אפשר יהיה לשייך אליה מטופלים, לבחור האם אופן החיוב הוא פרטני או קבוצתי, והאם אופן התשלום הוא לפי הגעה או ללא ביטול. במידה והחיוב הוא פרטני, אפשר להזין מחיר לכל מטופל בנפרד.

  ביום המפגש הקבוצתי, יופיע המפגש בעמוד הבית - מוכן לסיכום. לחיצה על הכפתור כולם הגיעו מאפשרת לסמן הגעה חלקית במידת הצורך. ניתן להוסיף או להסיר משתתפים באמצעות לחיצה על הכפתור פרטי הקבוצה.
 • האם אפשר לייצא את הרשומות הרפואיות והתרשומות האישיות?
  ניתן לייצא רשומות רפואיות ותרשומות אישיות כקובץ אקסל בשתי דרכים:

  ראשית, דרך כרטיס המטופל > מעקבים (היומן האדום) > יצוא לאקסל.

  שנית, בסרגל הבחירה למעלה מימין > כספי () > תיעוד מעקבים. בחלון שנפתח ניתן לייצר חתך על פי שם המטופל, בתאריכים לבחירתך, וללחוץ על כפתור יצוא לאקסל.
 • כיצד ניתן להוסיף קישור לכניסה ישירה ל-My-Cliniq ממסך הבית בטלפון?
  באנדרואיד: דרך דפדפן Chrome, יש לגלוש לאתר https://app.my-cliniq.com, ללחוץ על שלוש הנקודות האנכיות למעלה מימין . בתפריט שנפתח, לוחצים על Add to Home Screen ובוחרים את שם הקישור (למשל, My-Cliniq). לבסוף, יש ללחוץ על Add Automatically.

  באייפון: דרך דפדפן Safari, יש לגלוש לאתר https://app.my-cliniq.com, ללחוץ על סמל החץ בתחתית המסך, ולבחור Add to Home Page. בשלב זה ניתן לתת שם כרצונך לקישור החדש שיצרת.

יומן פגישות

 • איך מוסיפים מטופל חדש?
  לוחצים על שעה ריקה ביומן לפתיחת חלון הוספה ליומן. מזינים את שם המטופל בשדה עם מי נפגשים? ולוחצים על ➕ הימני, אשר מרחיב את השורה הראשונה ומאפשר הזנת פרטים ראשונית: טלפון או דוא"ל, שיוך לגורם מממן במידת הצורך, ובחירה האם יקבל מסרוני תזכורת.

  ניתן גם ללחוץ על הפלוס השמאלי, שמוקף בעיגול, להוספה מורחבת, המאפשרת הזנה של פרטים אישיים נוספים.
 • האם My-Cliniq כוללת יומן רופא לרשות המסים?
  כן. יומן הרופא מתעדכן באופן אוטומטי, על בסיס המפגשים שהוזנו ביומן והחשבוניות שהופקו דרך הפלטפורמה. הוא זמין בכל שלב, וניתן לייצוא, דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > כספי () > יומן רופא לרשות המסים.
 • האם אפשר להזין ביומן פגישות אישיות, או כאלה שאינן קשורות למטופלים, כך שלא יופיעו ביומן הרופא?
  כמובן. לוחצים על נקודה ריקה ביומן כדי להוסיף מפגש חדש. בחלון שנפתח, אפשר לסמן את הפגישה כאחר על מנת להוסיף אירוע שאינו מקושר לאיש קשר מסוים - למשל, הרצאה או חתונה.

  אפשרות נוספת היא לקלוט איש קשר שאינו מטופל. כדי לעשות זאת, יש להזין את שמו בשדה עם מי נפגשים?, ללחוץ על ➕ הצמוד לשדה, ולבחור באיש קשר בשורה מתחת.

  בשני המקרים, הפגישות ייחשבו כפגישות אישיות - הן לא יופיעו ביומן הרופא לרשות המסים, ולא יהיה ניתן להזין עבורן רשומות רפואיות.
 • הוספתי פגישה בטעות. איך מבטלים פגישה עתידית?
  ניגשים ליומן הפגישות המורחב, דרך סרגל הבחירה למעלה מימין, ולוחצים על המפגש המבוקש. בחלון עריכת היומן שייפתח, יש לבחור האם העדכון חל רק על פגישה זו, על כל הפגישות בסדרה מעכשיו (לתמיד) או עד תאריך מסוים. במידה ומדובר בסדרת פגישות, נבחר בכל הפגישות בסדרה מעכשיו כדי למחוק את כל סדרת הפגישות.

  לסיום, לוחצים על מחיקה.
 • איך מפעילים את שירות מסרוני התזכורת למטופלים? ★★★
  בסרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > הגדרות יומן מימין, יש ללחוץ על לחתימה על הסכם שליחת מסרונים. לאחר עיון מדוקדק בתנאי השירות, יש ללחוץ על אישור.

  כעת יהיה ניתן לבחור את השם שיופיע בשליחת ההודעה. השם צריך להיות שלך (לא להיות יצירתיים בבקשה), עד 11 תווים לכל היותר ובאנגלית. אפשר גם לבחור האם ההודעות יישלחו בתשע בבוקר או בתשע בערב, וכמה ימים לפני מועד המפגש.

 • איך בוחרים איזה מטופלים יקבלו מסרוני תזכורת?
  בהוספת מטופל חדש דרך היומן, אפשר לסמן קבלת הודעות כדי להבטיח שיקבל מסרוני תזכורת.

  במידה ולא סומן מראש, תמיד ניתן לגשת לכרטיס המטופל באמצעות חיפוש שמו בשורת החיפוש בראש כל עמוד, ולסמן קבלת הודעות.

  לבסוף, ניתן לצפות ברשימת כלל המטופלים ולבחור איזה מהם יקבלו תזכורות, כמסרון או כדוא"ל, דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > הגדרות יומן מימין ולחיצה על הרשאות תזכורת למטופלים.
 • האם אפשר לבחור איזה חגים יופיעו ביומן?
  כן. בסרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > הגדרות יומן מימין. גוללים למטה ובוחרים בחג. רשימת החגים תופיע מיד, ממוינת לפי דת. ניתן לבחור איזה חגים יופיעו ביומן ולהגדיר את שעות החופש הרלוונטיות לאותו חג.

  לסיום, יש ללחוץ על יצירה/עדכון של החופשות ביומן, המבוססות על החגים שבחרתם.
 • איך קובעים חופשה ביומן הפגישות?
  אפשר לקבוע חופשה רק למועד עתידי. ניגשים ליומן הפגישות המורחב, דרך סרגל הבחירה למעלה מימין ולוחצים על נקודה ריקה ביומן כדי לפתוח את חלון הוספה ליומן. בחלון שנפתח לוחצים בשורה השלישית על חופשה, בוחרים יום ושעה להתחלת החופשה ולסופה, והוספה לסיום.

  החופשה תופיע לצד הפגישות המתוכננות לאותם תאריכים, אך פגישות המופיעות במהלך חופשה לא יתעדכנו ביומן הרופא לרשות המסים ולא יחויבו.

  יחד עם זאת, ניתן להוסיף פגישות בעת חופשה, במקרה הצורך (למשל, מקרים דחופים) באמצעות הוספת מפגש ולחיצה על הוספה - פגישה בזמן חופשה.
 • האם אפשר לסנכרן את יומן הפגישות ל-Google Calendar? ★★★
  אנו מבינים את היתרון, כביכול, בסינכרון לגוגל קלנדר, ובכל זאת בחרנו לא לאפשר סינכרון ליומנים חיצוניים, וביניהם היומן של גוגל, משתי סיבות:

  ראשית, מדובר בפרצת אבטחה ובפוטנציאל להפרת פרטיות. גוגל, למשל, מפעילה תקני אבטחה נמוכים יחסית, אשר מתאימים לרוב המקרים אך אינם מותאמים לדרישות הסודיות הרפואית של משרד הבריאות. כיוון שפרטיות המטופלים נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו, בחרנו לא לאפשר התממשקות ליומנים חיצוניים - אלא להציע יומן פגישות משלנו, המותאם גם לדרישות הפרטיות ולצרכים נוספים שעולים מעבודת הטיפול.

  מעבר לכך, סינכרון מסוג זה פשוט לא עובד כמו שצריך. במבט ראשון ובמצבים פשוטים - הסינכרון עשוי להיראות כפיתרון מוצלח ונוח. אבל במצבים מורכבים קצת יותר (כמו שינוי מועד הפגישה, ביטול פגישה, רישום הפגישה ביומן הרופא לרשות המסים או אפילו דבר פשוט כמו הוספת מטופל חדש) - עלולות להיווצר תקלות שיגרמו לבלאגן במקרה הטוב, ומפח נפש ופגיעה ביושרת העסק במקרה הרע.

  כיוון שאנו עומדים מאחורי איכות המוצר שלנו, איננו מעוניינים בשלב זה להציע פיתרון חלקי, שנראה נוח רק אם ממצמצים.

חשבוניות וניהול כספי

 • האם My-Cliniq מוכרת על ידי רשות המסים?

  כמובן. הפלטפורמה רשומה ברשות המסים, ובעלת רישיון להפקת חשבוניות דיגיטליות.    לצפיה באישור »

 • כיצד מפיקים חשבונית?
  כדי להפיק חשבונית, יש ללחוץ על כפתור חשבונית ועוד. לנוחיותכם, כפתור זה נגיש ממקומות שונים ברחבי הפלטפורמה:

  • בעמוד הבית (מתחת לתרשומת האישית).
  • ביומן הפגישות (בעריכת יומן וגם בהוספה ליומן, לאחר בחירת שם המטופל).
  • בכרטיס המטופל (אליו ניתן לגשת דרך שורת החיפוש למעלה).
  • בתיבת המסמכים החשבונאיים בכרטיס המטופל.

  במידה ומדובר בחשבונית ראשונה במערכת, יופיעו שני חלונות, אחד אחר השני, בהם אפשר יהיה לבחור מספר התחלתי לסדרת החשבוניות, ולהוסיף כותרת וחתימה. מומלץ לבחור מספר נפרד מהרצף המספרי עד כה, בכפוף להתייעצות עם רואה חשבון.
 • האם יופיע פירוט פגישות בחשבונית?
  פירוט כל פגישה ופגישה יופיע באופן אוטומטי על כל חשבונית שהופקה.

  במידה ואינך מעוניין שיופיע פירוט על חשבונית מסוימת, ניתן ללחוץ על כפתור ללא פירוט פגישות בעת הפקת החשבונית.

  אפשר גם לבטל את הפירוט לכלל החשבוניות דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > העדפות > לא תחת הצגת פרטי תשלום.
 • כיצד מפיקים העתק חשבונית?
  כדי להפיק העתק נאמן למקור, יש לגשת לכרטיס המטופל דרך שורת החיפוש למעלה וללחוץ על מסמכים חשבונאיים משמאל (סמל ערימת השטרות). לחיצה על 🠫 בעמודת הורדה תשמור קובץ PDF שמכיל העתק נאמן למקור של החשבונית.
 • כיצד מפיקים חשבונית זיכוי?
  כדי להפיק חשבונית זיכוי, יש לגשת לכרטיס המטופל דרך שורת החיפוש למעלה וללחוץ על מסמכים חשבונאיים משמאל (סמל ערימת השטרות). לחיצה על בעמודת זיכוי תאפשר הפקת מסמך זיכוי עבור החשבונית הרלוונטית, לאחר הזנת הפרטים.

  במידה וזה הזיכוי הראשון שמופק דרך My-Cliniq, יש להזין מספר התחלתי לסדרת הזיכויים (שהיא סדרה נפרדת מסדרת החשבוניות). מומלץ להיוועץ ברואה חשבון.
 • האם My-Cliniq יכולה לשלוח עבורי דוחות תקופתיים לרואה החשבון? ★★★
  כמובן. כדי להגדיר דיווח תקופתי, יש לגשת לסרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > כספי וללחוץ על דוחות אוטומטיים לרואה חשבון.

  יש להזין את שם רואה החשבון, ללחוץ על ➕ ולהוסיף את כתובת הדוא"ל שלו. בשורה מתחת, בוחרים את הדוחות המבוקשים (הכנסות, אופן תשלום, הוצאות, רווח והפסד ומיסים), מגדירים את סוג הקובץ (CSV, אקסל או PDF), האם הדוח יישלח כל חודש או כל חודשיים ובאיזה יום בחודש יישלחו הדוחות (השלישי, החמישי או השביעי).

  לבסוף, לוחצים על הוספת פרמטרים לרו"ח.

 • היכן ניתן לראות את כל החשבוניות שהפקתי?
  אפשר לראות רשימה של כל החשבוניות דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > כספי ($) > הכנסות / לפי אמצעי תשלום.

  בחלון שייפתח, ברירת המחדל לתצוגה היא כל ההכנסות מהחודש הקודם, אך ניתן לבחור כל תקופה אחרת (השנה, שנה קודמת, החודש או חודשיים קודמים) או לבחור ידנית את טווח התאריכים. אפשר גם לצמצם את הרשימה לפי קריטריונים נוספים, כמו גורמים מממנים או שם המטופל. ניתן לייצא את הדוח שהופק בכל שלב באמצעות לחיצה על כפתור יצוא לאקסל.

  בנוסף, לחיצה על הכרוכית (@) בשורה הרלוונטית, תאפשר לשלוח את החשבונית בדוא"ל.
 • האם אפשר לייצא ידנית את דוח ההכנסות?
  כמובן. דוח ההכנסות נגיש בכל שלב באמצעות סרגל הבחירה למעלה מימין > כספי ($) > הכנסות / לפי אמצעי תשלום.

  ניתן לייצר חתכים לפי תקופה, גורם מממן, שם מטופל ואפשרויות נוספות, ולייצא את הדוח כקובץ אקסל באמצעות לחיצה על כפתור יצוא לאקסל.
 • כיצד מוסיפים גורם מממן?
  כדי להוסיף גורם מממן, יש לגשת לסרגל הבחירה למעלה מימין > כספי ($) > גורמים מממנים. בעמוד זה, מזינים בשורה הראשונה את שם הגורם המממן וכתובתו, ולוחצים על הוספה.

  כעת ניתן לשייך כל מטופל לאותו גורם מממן, להגדיר לו מחירון קבוע (באמצעות לחיצה על סמל המטבעות) ולהפיק לו דרישת תשלום או חשבונית.
 • איך משייכים מטופל לגורם מממן?
  הדרך הנוחה ביותר לשייך מטופל לגורם מממן היא באמצעות חלון ההוספה ליומן, כאשר מוסיפים מטופל חדש. לאחר קליטת שמו ולחיצה על ➕, יופיע בסוף השורה שדה גורם מממן. לחיצה על שדה זה תציג את רשימת הגורמים המממנים - כל שנותר הוא לבחור.

  במידה ומדובר במטופל קיים, אפשר לשייכו לגורם מממן בכל עת, באמצעות כניסה לכרטיס המטופל שלו, על ידי חיפוש שמו בשורת החיפוש. שדה בחירת הגורם המממן יופיע בשורה החמישית.
 • האם אפשר להגדיר מחירון קבוע לגורם מממן? ★★★
  כמובן. להגדרת מחירון קבוע, יש לגשת לסרגל הבחירה למעלה מימין > כספי ($) > גורמים מממנים. בעמוד הגורמים המממנים, לוחצים על סמל המטבעות, תחת עמודת מחירון, בשורה הרלוונטית.

  בחלון שנפתח, בוחרים את סוג המפגש (במידה ויש צורך - מגדירים סוג מפגש חדש עם מחיר הפגישה הכולל באמצעות לחיצה על ➕) ומזינים את המחיר לגורם המממן עבור אותו סוג מפגש. לא לשכוח לבחור האם המספר שהוזן הוא יחידה או אחוז.

  לדוגמה: אם בחרנו סוג מפגש שמחירו הכולל הוא 400 ש"ח, מתוכם הגורם המממן מסבסד 300 והמטופל משלים 100, אפשר להגדיר זאת בשני אופנים:

  • המחיר לגורם המממן הוא 300 ובחירה ביחידה.
  • המחיר לגורם הוא 75, ובחירה באחוז.
  ניתן גם להגדיר מחיר ביטול, באותו האופן. לבסוף, לא לוחצים על הוספה.
 • כיצד מפיקים דרישת תשלום (חשבון עסקה) לגורם מממן?
  כדי להוציא דרישת תשלום, מחפשים את שם הגורם המממן בשורת החיפוש למעלה (מטופל/אנשי קשר) ולוחצים על כפתור חשבונית ועוד. בראש החלון שנפתח, בוחרים חשבון עסקה.

  בפירוט חשבון העסקה יופיעו כל המפגשים המשויכים לאותו גורם מממן שלא שולמו, והסכום יחושב אוטומטית בהתאם למחירון.
 • האם ניתן לקלוט למערכת חשבוניות שהופקו מחוץ לפלטפורמה?
  יש אפשרות להוספת חיוב ידני, כך שהחוב עבור פגישות מסוימות לא ירשם במערכת. דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > כספי > כן תחת האפשרות להציג אפשרות של חיוב ידני/אחר.

  כעת יופיע כפתור חשבונית חיצונית בפרטי המפגש בעמוד הבית. לחיצה על כפתור זה תאפשר הזנת מספר חשבונית חיצונית. סימונה יוביל לכך שמחיר הפגישה לא יתווסף לחישוב החוב הכולל של המטופל.
 • אני משתמש בשירות אחר להפקת חשבוניות. האם ניתן להשתמש בפלטפורמה במקביל?
  ניתן, אך לא מומלץ.

  קודם כל, הפקת חשבוניות כלולה ממילא בעלות השימוש בפלטפורמה. מעבר לכך, הפקת חשבוניות דרך My-Cliniq מאפשרת לנהל, באופן אוטומטי, מעקב חוב ויומן רופא לרשות המסים. במידה והחשבוניות מופקות באופן חיצוני, משמעות הדבר היא שכדי לעמוד בדרישות החוק - יש לנהל יומן רופא באופן ידני.

  יעילותה של My-Cliniq מתבטאת באופן שבו כל היבטי ניהול הקליניקה - יומן פגישות, תיעוד מפגשים וניהול כספי - משתלבים יחדיו. לדעתנו הצנועה, חבל לעבוד קשה כשלא חייבים.

אבטחה ופרטיות

 • האם My-Cliniq מאובטחת?
  נקטנו בכל אמצעי הגנה אפשרי על מנת לאפשר הגנה מירבית על נתוני הקליניקה שלכם, ובפרט מידע אישי אודות מטופלים. אמצעים אלה כוללים הצפנת נתונים, הסמכה מהמכון לבקרה ואיכות בתקנים בינלאומיים הנוגעים לאבטחת מידע בארגון ולמידע רפואי, מבחני פריצה תקופתיים ואימות דו-שלבי.
 • האם חשבון אישי יכול לשרת יותר מאדם אחד (בין אם מזכירה, מנהלת חשבונות או מטפלת נוספת)?
  חשבון אישי מיועד לאדם אחד, ואנו לא ממליצים לאפשר כניסה לאנשים נוספים. שימוש מסוג זה עלול לייצר פרצות אבטחה, לייצר אי-סדרים בהנהלת חשבונות (במידה ומדובר ביותר מעסק אחד) ולגרום לאי-נוחות כאשר נדרש אמצעי אימות נוסף לכניסה למערכת.

  עם זאת, אנו מציעים חבילות מיוחדות למרכזי טיפול, או למטפל העובד עם עובדים נוספים שאינם מטפלים (מזכירה, הנהלת חשבונות וכו'). לחבילות אלה מאפיינים ייחודיים המאפשרים הנהלת חשבונות מורכבת וגישה מרובדת לנתונים עבור משתמשים שונים, בהתאם לתפקידם וצרכיהם.
 • האם אפשר להפסיק את השימוש בכל עת? האם ניתן לייצא את המידע?
  מעולם לא שאפנו לקחת בני ערובה, וזאת הסיבה שהתשלום עבור הפלטפורמה הינו חודשי וניתן לביטול בכל שלב. אם החלטת שהפלטפורמה אינה מתאימה לצרכיך, נעשה ככל יכולתנו כדי להקל על המעבר וניפרד כידידים - בלי המתנה על הקו לנציג שימור לקוחות (כי אין לנו כאלה).

  כל המידע זמין לייצוא כקבצי אקסל - בכל שלב - דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > כספי (). דוח ההכנסות, תיעוד מעקבים, הוצאות ויומן הרופא לרשות המסים יכילו, ברוב המקרים, את כל המידע הרלוונטי. ניתן, כמובן, לייצא את כל הדוחות האחרים.

  במידע ונתקלתם בקושי בייצוא הנתונים, מומלץ ליצור איתנו קשר לקבלת תמיכה.
 • האם אפשר לבצע אימות דו-שלבי בעזרת אפליקציה ייעודית?
  כן. כדי לעבור לאימות דו-שלבי באפליקציה, יש לוודא כי מותקנת אפליקציית אימות על המכשיר הנייד. Google Authenticator היא האפליקציה הנפוצה ביותר, אך ישנן אחרות.

  באפליקציה, יש לסרוק את קוד ה-QR של My-Cliniq, אשר נגיש דרך סרגל הבחירה למעלה מימין > הגדרות () > אבטחה > מפתח לאימות 2FA באמצעות אפליקציה.

  מרגע זה בכל פעם שתידרשו לתת קוד אימות, יש לפתוח את האפליקציה, ולהזין את המספר שיופיע, אשר מתחלף כל 30 שניות.

לא מצאת תשובה לשאלה?

אנו זמינים לכל שאלה, בקשה או התעניינות. בנוסף, אנחנו מציעים לכל אחת ואחד הדרכה טלפונית ללא התחייבות לצורך בדיקת התאמה.

ניתן להשאיר פרטים ונחזור בהקדם, באופן חד-פעמי וללא הוספה לאף רשימת דיוור מציקה.

דילוג לתוכן