אודותינו

תופתעו לשמוע, אך זהו העשור השלישי לקיומה של My-Cliniq.

סיפורנו מתחיל בפסיכיאטר צעיר שהיה זקוק נואשות לדרך קלה לנהל את הקליניקה החדשה והמתפתחת שלו. למזלו, זוגתו היתה מתכנתת. היא תיכננה למטפל הצעיר מערכת פשוטה ונוחה, שהותאמה למידותיו, ואיפשרה לו לנהל תיקי מטופלים, לכתוב סיכומי פגישות ולעקוב אחר התשלומים. למערכת, קראו הזוג, Cliniq.

Cliniq לא נועדה להיות משווקת באופן מסחרי, אף שצברה קהל קטן, נלהב ואקסקלוסיבי בדמות עמיתי הפסיכיאטר הצעיר – ששמעו על התוכנה ורצו גם. אך בחלוף השנים, זיהו המתכנתת והפסיכיאטר שהשוק נותר פרוץ: לא צמחה אף תוכנה אחת לניהול קליניקה שהשתוותה ל-Cliniq בקלות, בנוחות וביעילות השימוש. לכן, החליטו ב-2016 להרים את הכפפה ולענות – סוף כל סוף – על הצורך של מטפלים בפלטפורמה טובה באמת לניהול קליניקה. כזאת שחוסכת בזמן ובמאמץ, מצמצמת את המנהלות ומונעת שחיקה מהביורוקרטיה הנערמת. אחת שתהיה נעימה לעין, מאובטחת וזמינה מכל מכשיר.

פלטפורמה בשם My-Cliniq.

תהליך הפיתוח הראשוני ארך ארבע שנים, ובמהלכו שימש קהל מטפלים, ראשוני ומצומצם, ושותפים נוספים שנוספו במהלך הדרך, כשפני ניסויים. המשוב שסיפקו איפשר פיתוח של פלטפורמה שעונה על הצרכים המיוחדים הנובעים מעבודת הטיפול, ושבפועל תיכננו, באופן אורגני, המטפלים עצמם. התאמה לקהל מטפלים רחב היתה תהליך ארוך ומורכב, אבל ב-2020 הוחלט לפתוח את ההרשמה לכל דורש. כעת כבר אפשר לומר ש-My-Cliniq היא המערכת האלגנטית ביותר, היעילה ביותר והאנושית ביותר לניהול קליניקה.

בו זמנית, המתכנתת והפסיכיאטר לא עוצרים לרגע, וממשיכים לחשוב, לתכנן וליישם תכונות חדשות. כל זאת בשיתוף עם קהילת המטפלים שממשיכה לצמוח, ותוך הקשבה מתמדת לדרישות המורכבות והמתפתחות שעולות מעבודת הטיפול. הכל במטרה לייצר פלטפורמה מאובטחת, פשוטה לשימוש, שעובדת בשביל המטפלים ועושה כל מאמץ כדי לראות את עבודת הטיפול מנקודת מבטם.

Cliniq
Cliniq המקורית
רוצה לנהל קליניקה במשך שלושים שנה?
דילוג לתוכן