אנו שואפים לייצר חוויית שימוש פשוטה ונעימה ככל האפשר, אבל מודעים לכך שהמעבר ל-My-Cliniq כרוך בשני קשיים עיקריים: הכרת אופן עבודה חדש, והזנת הפרטים האישיים – הפגישות, המטופלים והפרטים הנחוצים לניהול כספי (כמו הוספת פרטי החשבונית, או הגדרת אפשרויות מתקדמות כמו שליחת דוחות תקופתיים לרואה חשבון.

כדי למנוע שחיקה ועומס, אנחנו ממליצים להתחיל בפשטות. כבר בעמוד הבית, אפשר ללחוץ על שעה ריקה ביומן כדי להוסיף מפגש אחד להיום. אין צורך להוסיף מטופלים בנפרד – ניתן להוסיף מטופל חדש בעת הוספת מפגש. מומלץ להגדיר מחיר ותדירות, אך כדאי לזכור שפרטים אישיים ניתנים למילוי גם בשלב מאוחר יותר, דרך כרטיס המטופל – אשר מופיע בצידו השמאלי של עמוד הבית, אך זמין גם דרך שורת החיפוש, בראש כל עמוד.

לאחר הוספת המפגש ליומן – פרטיו יופיעו בעמוד הבית, ויהיה אפשר לתעד את מהלכו תחת שדה הרשומה הרפואית (פרטי הפגישה לא מופיעים? כנראה שהוספת פגישה עתידית).

עם ההכרה בקלות שבהוספת מפגשים חדשים ומטופלים דרך My-Cliniq – אנו מאמינים שהמעבר לפלטפורמה ירגיש פשוט. בשלב זה, מומלץ להוסיף פגישות נוספות להיום, ואף למחר או או למחרתיים, ולחזור על התהליך מחרתיים. אחרי שבוע – כל המטופלים כבר יופיעו ביומן, והמעבר יושלם כמעט ללא מאמץ.

אין צורך להגדיר את פרטי החשבונית מראש – הוספת מספר התחלתי, כותרת וחתימה יהיו זמינים בעת הפקת החשבונית הראשונה. גם הגדרת דוחות תקופתיים, מסרוני תזכורת, הקמת עמוד שיאפשר למטופלים לקבוע פגישות בעצמם, ואפשרויות נוספות – יהיו זמינים בכל שלב. רומא לא נבנתה ביום אחד.

בנוסף, אנו מזמינים אותך ליצור קשר לתיאום הדרכה ללא התחייבות, כדי להכיר את כלל מאפייני הפלטפורמה ולהבין איך אפשר לנהל קליניקה בקלות בעזרת My-Cliniq.

דילוג לתוכן