על חשיבות הבחירה ב-EHR הנכון

משבר הקורונה האיץ את המעבר להשענות על טכנולוגיה ושימוש במחשבים במערכות הבריאות בעולם. מעבר זה משנה את חווית המטפלות.ים ושאר התומכות.ים בהם, לצד השינוי בחווית המטופלות.ים

בסקר שנערך ופורסם לאחרונה ע"י חברת הייעוץ Eagle Hill Consulting, בקרב 505 עובדות.ים במערכת הבריאות בארה"ב נבחנה חווית המעבר לשימוש בטכנולוגיה.

נמצא שרק כשליש (37%) מהעובדים בארגוני בריאות חשות.ים שניתנת מספיק חשיבות לטכנולוגיות המקלה על עבודתן.ים. 37% חשו שהטכנולוגיה מתסכלת אותם, וחמישית (19%) חשו שהטכנולוגיה מקשה על עבודתם. 26% חשו שהטכנולוגיה אינה מועילה או מקשה על תקשורת עם מטפלים וחברי צוות אחרים ו 28% חשו שלא קבלו הכשרה מספקת כדי להשתמש בטכנולוגיה.

נמצא מיתאם בין חוסר סיפוק בעבודה לבין הקושי והתסכול באימוץ הטכנולוגיות, תפיסת ההנהלה כאדישה לערך הניתן לעובדות.ים בבחירת הטכנולוגיה כמו גם למידת האמון בכשירותן.ם לאמץ את הטכנולוגיות.

ידוע שמדדים אילו נמצאים במיתאם לחווית המטפלות.ים והמטופלות.ים, עלולים להשפיע על איכות טפול, ובסופו של יום להביא לשחיקת המטפלות.ים.

לנוכח השימוש הגובר במיחשוב ברפואה, סקר זה מצטרף למידע הרב החוזר ומראה עד כמה בחירת טכנולוגיה מתאימה (במיוחד אולי רשומות רפואיות ידידותיות וקלות לשימוש), וליווי מתאים, קריטיים ליצירת חוויה טובה של המטפלות.ים והמטופלות.ים, עד כמה היא חשובה לאיכות הטיפול ועד כמה היא מגנה משחיקה.

לקריאת המאמר:

Could healthcare employees’ dissatisfaction with workplace technology undermine the virtual health boom?

על חשיבות הבחירה ב-EHR הנכון
דילוג לתוכן