עלינו

החזון שלנו

החזון שלנו הוא יצירת ערך מוסף ממשי לעבודה הטיפולית. 

כאנשי טיפול אנו יודעים כמה עבודה טיפולית יכולה להיות תובענית. 
אנו ערים לעומס הנוסף, היומיומי, שעשוי להיות מתיש, שאינו קטן, הכרוך בהתעדכנות ובעמידה בחובות החוקיות והאתיות ובתיעוד ובניהול שוטפים, על כל הערך המיוחס להם לטיפול.
ומניסיוננו, תוכנות רבות מוסיפות לעומס במקום להקל. 

כאן אנו נכנסים. 

בנינו תוכנה שתתן ערך אמיתי, שתאפשר ניהול שוטף חלק, קל וזורם. 
תוכנה המותאמת לצרכי המטפל.ת. והטיפול. 
תוכנה שמקטינה למינימום את הצורך בהשקעת תשומת לב, זמן ומאמץ בניהול הקליניקה. 

די במספר דקות כל יום, כדי לעדכן את יומן הפגישות ואת הרשומה הרפואית ובכך לעמוד בחובות הניהול השוטף. (כפוף כמובן לרמת פירוט של התיעוד). 

כל זה, תוך שמירה על דרישות החוק והאתיקה המקצועית ועל אבטחה ופרטיות ללא פשרות, תוך חתירה לפיתוח ושפור מתמידים, תוך שמוש בכלים והאפשרויות המתקדמות ביותר ותוך שמירה על מחיר סביר. 

בהמשך, אנו מכוונים לבניית קהילת מטפלים שתהיה שותפה ומעורבת בפתוח של התוכנה, כפי שכבר קורה,  בנוסף לשיתוף בידע, תמיכה מקצועית הדדית ושתוף פעולה נוסף. 

אנו, איש טיפול, אנשי מחשב ומעצב, מתוך ניסיון משותף רב בתחומים השונים, כולל בתוכנות לניהול קליניקה, חברנו יחד, ליצירה משותפת של מוצר חדשני, זורם, יעיל ונוח לניהול קליניקה.

אנו אוהבים את מה שאנו עושים, מאמינים בתוכנה, ומשפרים את יכולותיה ובטיחותה ללא הרף, מתוך הבנת צרכים, טרנדים ויכולות חדשות. 

מאמינים מאד בשתוף משתמשים. במתן תמיכה אישית, זמינה ובמידת הצורך צמודה וככל האפשר במתן מענה לצרכי המשתמשים גם בפתוח נוסף. 

בכוונתו להמשיך ולפתח את התוכנה ללא הפסקה. לקדם, לעדכן ולהרחיב את יכולותיה לתחומים חדשים. להיות תמיד בקו הראשון. 

אודות